Kiss koncerty neruší, Pearl Jam nebo Santana ano

Koronavirus ruší co se dá, ale ne každý je ochoten, dle možností, rušit své koncerty. Skupina Kiss koncertuje dál ale nechce se ale setkávat s fanoušky na akcích typu meet-and-greet. „Koncerty budou pokračovat podle plánu a my se těšíme, že zase znovu začneme se setkáními v zákulisí,“ uvedl manažer Don McGhee.

KISS

Grunge banda Pearl Jam odložila celé jarní turné k nové desce Gigaton. Fanouškům skupina vzkázala: „Jako obyvatele Seattlu nás to tvrdě zasáhlo, viděli jsme na vlastní oči, jak rychle mohou tyto hrozné situace eskalovat. Školy našich dětí úřady zavřely stejně jako univerzity a firmy. Bylo to brutální a ještě se to zhorší, než se to zase zlepší.“

Pearl Jam

Celé evropské turné zrušil legendární kytarista Carlos Santana. „Hluboce litujeme těchto nešťastných okolností, ale bezpečnost našich fanoušků je hlavní prioritou,“ uvedl prezident Universal Tone Management Michael Vrionis.

Carlos Santana

Turné v Asii odložil také britský rapper Stormzy nebo Green Day, jak jsme už ne www. muzika.cz informovali.

Až na říjen byl odsunut obří americký festival Coachella, který se koná každoročně v Kalifornii v dubnu. A pořadatelé zrušeného festivalu SXSW oznámili, že vstupné vracet nebudou.

Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments