KISS chystají na Silvestra streamovací megashow

Ukončit nepodařený rok koncertem se rozhodli legendární rockeři z New Yorku, kteří byli nuceni přerušit své rozlučkové turné. Přesně na Silvestra hodlají uskutečnit hudební a pyrotechnické show, pod názvem "Kiss 2020 Goodbye", které nemá obdoby a na místě, které si o to doslova říká, a to hotel Atlantis v Dubaji.

Koncert bude snímat padesát kamer a celkově se na něm bude podílet štáb složený ze čtyř stovek lidí. Režisér Dan Catullo počítá také se dvěma až třemi tisíci návštěvníků přímo na místě. Kvůli přísným bezpečnostním předpisům však půjde pouze o lidi ubytované v hotelu. Podle Catulla přípravy akce zabraly téměř půl roku.

Streamovaný koncert jde patrně na dračku a ceny vyletěly strmě vzhůru. Obchodník Simmons to rozhodně nedostane a ani nedá zadarmo. Zájemci si dokonce můžou vybrat z různých balíčků. Za 40 dolarů si koncert užijete i v případné repríze. Tj. cena nejnižší, ale například Platinum VIP pořídíte bez jednoho centu za tisíc dolarů. Kromě kódu k přenosu kupující obdrží záznam koncertu na limitované edici DVD se šestnáctistránkovou knihou, dále limitovanou edici vinylu, promo tričko a mikinu, plakát s autogramy všech členů a také speciální poděkování v závěrečných titulcích na DVD a v knize.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments