Když se chce, tak to jde - v Barceloně na koncertě 5000 lidí!

Prostě lid má takovou vládu, jakou si sám zvolí. U nás to vypadá, že se roušky a respirátory nosí hlavně proto, že se lidé začínají, za vládu supermanagera všeho, stydět. Jak si jinak vysvětlit, co se u nás děje, co se u nás píše a říká v médiích a jaká je skutečnost. Podle agentury Reuters se v Barceloně v hale Palau Sant Jordi zúčasnilo na 5 tisíc fanoušků rockové muziky živého koncertu indie-rockové skupiny Love of Lesbian. Všichni se podrobili rychlotestu na covid-19, nemuseli tím pádem dodržovat rozestupy a všichni měli povinné respirátory a tak si mohli užít u nás nepoznané. Pilotní koncert, který schválily zdravotnické úřady, poslouží jako zkouška toho, zda se podobné akce budou moci opět začít konat.

„Bude bezpečnější být v Palau Sant Jordi než chodit po ulici. Lidé perfektně pochopili opatření, která jsme přijali,“ řekl za organizátory Dani Poveda.

„Je to velmi zodpovědné obecenstvo. Víme, že všichni budou na tento koncert nahlížet jako na případný vzor pro to, jak pokročit v boji s pandemií, která způsobila tolik škod jak našemu odvětví, tak mnoha dalším.“ Řekl další z organizátorů Jordi Herreruela.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments