KARLOVARÁK A ZPĚVÁK ZBYNĚK DRDA VYDÁVÁ NOVÝ SINGL A VIDEOKLIP

Je nad slunce jasné, že zpěvák Zbyněk Drda SÁZÍ NA BALADU, JEDNODUCHOST A KRÁSU VARSKÉHO DIVADLA. Ono se totiž za podpory města Karlovy Vary a karlovarského městského divadla mohlo uskutečnit natáčení nového hudebního videoklipu zpěváka Zbyňka Drdy. Jelikož se jedná o baladickou záležitost s názvem ZÁHADNÁ ze stejnojmenného ALBA, rozhodl se tento blonďatý tenor pro překrásné prostory karlovarského městského divadla. Píseň složil a opatřil textem Zbyňkův kamarád a pianista Václav Tobrman. Nahrána pak byla ve whitechickenstudiu v Praze, tak jako celé album pod vedením producenta Daniela Škráška.

„Měl jsem jasnou představu, jak by měl videoklip vypadat. Nádherné prostory našeho divadla, jednoduchost, výraz a pěkná slečna v klipu musí zafungovat,“ dodává s nadsázkou a smíchem zpěvák. Na klavír Zbyňka doprovází mladá a
talentovaná klavíristka Monika Schreinerová. K realizaci videoklipu samotného si pak přizval svého dnes již kamaráda se kterým má bohaté profesní zkušenosti Daniela Sochu z JARMOPRODUCTION.

Zbyněk je i v době COVIDOVÉ pracovně aktivní. Když nemůže vystupovat naživo se svou kapelou, věnuje se práci v nahrávacím studiu a realizaci videoklipů. Ve chvílích volna nám prozradil, že se rád věnuje sportu, četbě a malování obrazů, což je jeho další vášní.

Klip bude mít premiéru ve středu: 28. 4. 2021 ve 12:00 hodin na YouTube.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments