Kapela Tři sestry oslaví výročí na svém festivalu Keltská noc

Fanánkova kapela Tři sestry slaví 35. narozeniny a 30 let od chvíle, kdy vydala své debutové album Na Kovárně to je nářez. Obě výročí chtěli oslavit už v květnu na Vinyl tour, ale podle všech známých okolností se tak nemohlo stát a tak si našli náhradní termín na 11. a 12. září v branických ledárnách v Praze. Možná taky proto, že Harrachovský festival Keltská noc slaví 25 let a tak se nabízí šance „zabít jednou ranou rovnou tři mouchy“. A nebudou sami! Přidají se Rybičky 48, Vypsaná fixa, Wohnout, Mňága a Žďorp, Alkehol a další.

A zároveň „Jsou to především kamarádi a s námi spřízněné kapely. Prostě party, se kterými si sedneme lidsky i muzikantsky. Keltská noc je pro nás srdeční záležitostí i proto, že u Jablonce nad Jizerou jsme strávili bezpočet soustředění, proběhly tu desítky nezapomenutelných večírků a mimochodem vznikla řada našich písní, včetně třeba Modlitby pro partu,“ řekl Doležal pro ČTK.

Festivalový areál bude v souladu s nařízeními rozdělen do dvou hlavních sektorů.

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo vše poskládat i přes nesmyslná nařízení typu čtyřmetrových odstupových koridorů tak, aby diváci nebyli na obou podiích o nic ochuzeni. A to se týká i zázemí s Branickou hospodou či dalšími stánky. Pouze dětský koutek bude v jediném sektoru a sem budeme směřovat rodiče s dětmi," dodal Doležal.

25. ročník Keltská Noc - Harachov 7.8. - 8.8. 2020
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments