Kapela Napořád vydává první singl s názvem Miláček

Skupine Napořád vznikla v jarní pandemické době a stihli vytvořit skladby pro celou desku, kterou však vydají až na jaře příštího roku. Nyní ale přicházejí na trh s prvním klipem podle scénáře Viktora Hlobila, který je rovněž autorem textu skladby. Skladba Miláček vznikla jako jedna z prvních v nové éře členů kapely.

„Miláček k nám přišel rychle a nečekaně. Viktor přinesl text, který mě okamžitě inspiroval k hudbě. Refrén si s námi v létě publikum zpívalo hned po prvním poslechu,“ uvádí autor hudby Ondřej Škoch.

Singl nahrál s kapelou v létě britský producent Clint Murphy, který následně zprodukoval i dalších pět písní a zbytek čeká na dokončení. Režisérskou taktovku třímal Kryštof Sadílek a o kameru se staral Tomáš Fiala. Klip má retro nádech z použití záznamu živého koncertu kapely Napořád v pražském klubu Retro Music Hall.

„Na první poslech je jasné, že v Miláčkovi jednoznačně vedou holky a klukům to docela nandávají. Chtěli jsme toto téma v klipu trochu odlehčit, dát divákům možnost se nad ním povznést a zasmát se. Náš filmařský tým přišel s nápadem na retro styl a náš příběh do něj geniálně zapadl. Koncertní závěr v klubu Retro Music Hall jsme si moc užili. I po náročném víkendu jsme se tam cítili skvěle,“ uvedla ke klipu zpěvačka Barbora Fialová.

Zasílání
Upozornění na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Marie Svo
Marie Svo
16. 12. 2020 12:42

Skvělý klip!!! ...jen je mi líto, že o krk přišla zrovna kytara.....