Kapela Napořád nabídne své první písně

Kapela Napořád založená bývalými členy skupiny Chinaski Ondřej Škochem a Petrem Kužvartem, které doplnily zpěvačky Barbora Fialová a Josefína Čermáková (Muzika.cz informovala), nabízí posluchačům své první písně. Od svého vzniku v dubnu loňského roku vytvořila repertoár čítající čtrnáct skladeb.

Čtyři písně vybrané fanoušky prostřednictvím sociálních sítí a natočené letos na jaře ve spolupráci s britským producentem Clintem Murphym nyní skupina nabídla na testování rádiím. „Právě posluchače rádií považuje za naší cílovou skupinu,“ řekl kytarista a zpěvák Škoch v rozhovoru s ČTK.

„Kapela Napořád nabídne svým posluchačům nálož dobré nálady, tance, radosti a rytmů a věříme, že skutečně dostaneme svého slova a budeme tu "napořád". Těšíme se na naši budoucnost, máme za sebou úžasnou spolupráci s Clintem Murphym, který obdařil naše písně obrovskou dávkou originality a špičkového zvuku,“ uvedl Škoch.

Z nahrávání s producentem Murphym byly spolužačky z konzervatoře Fialová a Čermáková nadšené. „Věděli jsme od Ondry (Škocha), že je v pohodě, skromný a sympatický, ale natáčení v Teplicích předčilo naše očekávání,“ konstatovala Fialová.

„Uměl vytvořit pro každého skvělou atmosféru, navedl nás tam, kam potřeboval a byl neuvěřitelně pracovitý. Dodával nám energii a dobrou náladu,“ dodala Čermáková.

Kapela Napořád
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments