Kapela Kryštof představila vánoční píseň s Karlem Gottem

Richard Krajčo se svým bandem včera představil společnou píseň a videoklip s názvem "Vánoční", kterou nahráli s Karlem Gottem. Tato skladba vznikla těsně před duetem Srdce nehasnou, který pro Gotta a jeho dceru Charlottu napsal taktéž Krajčo.

„Toužili jsme po písni, která se bude zjevovat pokaždé o vánočních svátcích, ale zároveň se vyhnout všem klišé. Samozřejmě nevíme, jestli se nám to podařilo, ale fanoušci nám to určitě prozradí,“ podotkl Krajčo.

„Udělali jsme spolu takovou dohodu, že nejdřív půjdou ven Srdce nehasnou a tuhle píseň pustíme až rok poté, co mezi námi Karel nebude, aby v podstatě i další Vánoce strávil s námi. A teď přišel ten čas,“ dodal autor skladby a zpěvák v jedné osobě.

Režie klipu se ujala Karin Krajčo Babinská, která do něho obsadila kromě manžela Richarda a tří jejich dětí také Ivu Janžurovou, Aloise Švehlíka, Danu Batulkovou, Pavla Rímského a Lucii Štěpánkovou.

„Nechtěli jsme, aby to byl vánoční kýč, ale možná nakonec je,“ uvedla režisérka Babinská.

„Rozhodla jsem se, že zachytím tu pravou rodinnou vánoční atmosféru, kdy se u štědrovečerního stolu sejdou čtyři generace lidí. V klipu je samozřejmě ukrytý i příběh a je dobré dokoukat jej až do úplného závěru, aby se všechno spojilo,“ dodala.

Karel Gott - Richard Krajčo
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments