Kapela FiHa vydala nové album You And Me And Victoria, desku pokřtila Zlata Holušová

Ostravská pop-rocková skupina FiHa vydala své nové album "You And Me And Victoria". V listopadu zveřejnila první singl "Victoria" i s videoklipem. Album vznikalo kompletně pouze v produkci kapely.

Několik prvních skladeb bylo nahráno na Music College v Edinburghu. Zde získali možnost využít tamní zázemí díky jednomu z bývalých členů kapely, který zde studoval. Tamní nahrávací proces ale kapelu neuspokojil, proto se nakonec rozhodli pustit do stavby vlastního nahrávacího studia, které vzniklo v původní zkušebně. „Přineslo nám to obrovskou výhodu, protože jsme měli najednou dostatek času. To je luxus, který si kvůli financím ve velkém pronajatém studiu nemůžeme dovolit,“ vysvětluje důvod frontman kapely Filip Rácz.

Křest pojala kapela netradičně, během online streamu jej pokřtila Zlata Holušová, pořadatelka festivalu Colours Of Ostrava.

Album You And Me And Victoria vyšlo oficiálně u Championship Music výhradně prostřednictvím digitální distribuce 20. listopadu a obsahuje celkem 11 skladeb. Album k poslechu naleznete na Spotify.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments