Kapela DOMI v čele s Dominikou Haškovou vydávají novinku

Dcera slavného rodu Dominika Hašková před časem prchla z Česka, aby se mohla naplno věnovat své kariéře modelky a zpěvačky. Po pilotním singlu "I'm Not Alright" se nyní opět hlásí se svou kapelou o slovo dalším songem "Someone New". K tomu náleží i video, které režisérky ovládl Ruy Okamura

„Jde o příběh mezi holkou a klukem a já tomu klukovi říkám, aby se zamiloval do někoho jiného, protože ho sice miluji, ale vím, že bychom se ve vztahu topili a nebude fungovat. Video reflektuje text písně, který je právě o toxických vztazích a jak je těžké tyto vztahy ukončit,“ představila klip Hašková.

Podle posledních informací se zpěvačka s celou kapelou vrátila do vlasti. V Leedsu, kde působili, dokončili studia a nyní se rozhodli rozčeřit stojaté vody českého hudebního světa.

„Původně jsme zamýšleli přemístit se do Londýna, ale situace v Anglii byla hraní nepříznivá, proto jsme se rozhodli pro Čechy, které jsme samozřejmě také zvažovali a už v létě jsme tu měli zahrát několik koncertů, které byly ale bohužel zrušené,“ uvedla informace na pravou míru Dominika.

Kapela DOMI
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments