Kapela Botox dodává energii nádechem

Hudebníci se spojili s producentem formace Poetika Danem Hrdličkou, pozvali další kumštýře z branže do studia a natočili společně singl „Nadechnout.“ Podle svého vyjádření tím chtěli národu, souženého nouzovým stavem, dodat více energie.

„Je to čistě pozitivní skladba, naprosto odlišná od všech, které jsme dosud vydali. Má říct lidem, že je čas se zastavit a myslet na své nejbližší. Pryč jsou materiální hodnoty. Zdraví máme jedno, život také. Tuhle krizi přežijeme a zase nám bude dobře,“ řekl ke skladbě zpěvák Honza Kopečný.

Uslyšíte Petra Koláře, Olgu Lounovou, Helenu Zeťovou, Milana Peroutku, Jana Nedvěda či dokonce Dominiku Myslivcovou a řadu dalších. Asi si teď říkáte, jak to dokázali, když nemohli všichni být pohromadě? Natáčelo se za důsledného dodržování striktních podmínek, ve studiu byl vždy jen interpret a nejnutnější počet dalších osob.

„Jsme si vědomi závažnosti situace, ale nechtěli jsme jen ležet a čekat co se změní. Chceme věřit, že tahle situace bude brzy za námi a snad aspoň touhle cestou vlijeme našim fanouškům trochu krve do žil,“ říká Petr Ryšavý z Botoxu.

Kapela Botox
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments