Kapela 100na100 vydala nový song a videoklip Zrcadlo s hercem Albertem Čubou

Nový song rockové kapely 100na100 Zrcadlo je na světě a dokonce za podpory známého herec divadla Mír a hlavně představitele jednoho ze Tří tygrů, jejichž skeče na Youtube zná dnes už snad každý.

„Je to věc chystaná pro třetí album kapely, takové společné dítě vytvořené u lahve Jacka Danielse a jakkoliv to zní jako klišé, je to pravda. A protože letos je to s koncerty díky pandemii mizerné, rozhodli jsme se točit klipy,“ řekl pro Muzika.cz zakladatel kapely a kytarista Martin Židlík, který dodal, že v tuhle chvíli jsou připravené tři a ještě mají chuť na jeden další klip. Bude to cover nějakého známého songu s českým textem. Buďto Born to Be Wild nebo Highway To Hell. To se rozhodne až na každoročním výjezdním zasedání kapely.

Otázkou zůstává, jak došlo ke spojení právě s hercem Čubou?

„My jsme celá kapela Albertovi fanoušci, samozřejmě sledujeme vynikající Tři tygry a další jejich počiny. No a zjistili jsme, že Albert je naším fanouškem. Už přesně nevím, kde jsme se potkali poprvé, jestli v divadle Mír nebo na koncertě, ale jakmile jsme do klipu hledali herce, hned nás napadl Albert. Zavolali jsme si a k naší radosti do toho šel. Mimochodem Albert je patriot a v regionu má více aktivit, takže jsme rádi, že si udělal čas,“ přiblížil spolupráci s kapelou opět Martin Židlík.

Podle Alberta Čuby není další spolupráce s kapelou žádným problémem. Ke třetímu albu je více než polovina skladeb nahraná, další jsou v demu a na podzim půjdou muzikanti do studia nahrávat. Tak se chytře objeví deska třeba pod vánočním stromem. Podle Židlíka však klasické album na CD pro kapelu menšího formátu takřka nemá význam a tak některé skladby už jsou venku i s klipy a zbytek půjde na Spotify atd.

„Vyrobíme pár CD pro radost a jako dárky. Jejich prodej už nefunguje nikomu.“ Dodal židlík pro Muzika.cz

Letos mají frýdeckomístečtí rockeři naplánovány ještě tři vystoupení a ke konci roku zahrají v nějakém klubu pro své fanoušky.

„Rok to byl špatný, málo hraní, hodně roušek. Těšíme se na každý koncert a rádi jich uvidíme co nejvíc v lepším roce. Nenechte českou rockovou scénu padnout,“ vzkázal prostřednictvím Muzika.cz Martin Židlík.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments