Kali zůstává sám sebou i v novém tracku Prostredný

Slovenský rapper Kali, čerstvý vítěz ceny OTO v kategorii Zpěvák roku 2019, vydává videoklip "Prostredný", ve kterém se staví proti stereotypním názorům a nabádá, aby lidé zůstali sami sebou. Singl je jednou z novinek z připravovaného alba.

„I když žijeme v roce 2020, někteří lidé stále posuzují druhé bez toho, aby je poznali. A samozřejmě tetování je pro některé stále znak vězňů a nějakého rebelství. Často se setkávám s tím, že mi ostatní říkají, jak bych měl žít a vypadat teď, když jsem otec, ale podstatné je, jaký jsem člověk. Ať si svůj život žije každý po svém,“ objasňuje pro Muzika.cz Kali.

Hudební produkci melodického songu si vzal na starosti Hoodini, o vokály se pak postarala stříbrná SuperStar Dominika Mirgová. Myšlenku písně zrcadlí videoklip, který diváky zavede do prostředí korporátu, kde asistentce dojde trpělivost se sexuálním obtěžováním ze strany nadřízeného, práci opustí a konečně může být sama sebou. Klip pochází z dílny Recwood dvojice Marie Závodské a Marka Janouška.

Na prosinec chystá Kali vydání svého v pořadí jedenáctého alba Lepší, se kterým bude koncertovat na Slovensku i v Česku.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments