Justin Timberlake se omluvil Britney Spears a Janet Jackson

Popové princátko Justin Timberlake vydal prohlášení, v němž se omluvil Britney Spears a Janet Jackson za výroky na jejich adresu, které jsou však staršího data, ale byl za ně často kritizován. Uvedl, že každý, kdo byl ponížen jeho nevhodným chováním, si zaslouží lepší zacházení. Komplexně tak vstoupil do diskuze o zacházení se ženami v hudebním průmyslu. Chce být jedním z těch, kteří o tom budou hovořit. Proto se rozhodl zamést si před svým prahem.

„Z celého srdce se omlouvám za časy, kdy mé činy způsobovaly jiným problémy, kdy jsem mluvil ve vzteku, nebo jsem mlčel. Především bych se chtěl omluvit Britney Spears a Janet Jackson, protože si těchto žen vážím a vím, že jsem selhal,“ napsal Justin ve svém prohlášení a dodal, že hudební průmysl je zkažený. Podporuje prý muže a většinou bělochy.

„Musím o tom mluvit. Už nechci těžit ze skutečnosti, že to ostatní mají těžší,“ pokračoval zpěvák. „Vím, že tyto omluvy jsou jen prvním krokem a nezmění minulost. Chci ale převzít odpovědnost za své chyby.“

Nedávná premiéra dokumentu "Framing Britney Spears" jasně ukázala, jak využil rozchodu se Spears na podporu své kariéry. Rozchod hvězd proběhl po dvouletém vztahu v roce 2002. Krátce nato Timberlake nahrál skladbu Cry My a River, v níž zpíval o zradě zpěvačky a vydával se za oběť.

Skandál kolem Janet Jackson se stal před sedmnácti lety. Při jejich společném vystoupení v přestávce amerického Super Bowlu totiž odhalil její hruď. Vidělo to více než sto milionů diváků na celém světě. Média se tehdy pustila do zpěvačky a Timberlake se stáhl do ústraní a neposkytl jí mediální ani osobní podporu.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments