Jubilejní dvacáté Slavnosti Ostravaru se přesouvají na příští rok

Pivovar Ostravar oficiálně zastavil veškeré přípravy k pořádání letošních Slavností pivovaru Ostravar. Přestože se některá z vládních opatření přijatých v souvislosti s pandemií koronaviru rozvolňují, i nadále zůstávají v platnosti omezení týkající se pořádání veřejných akcí. Z tohoto důvodu se pořadatelé rozhodli Slavnosti Ostravar posunout na příští rok.

Nový termín stanovili na 18. a 19. června 2021. Vstupenky zakoupené na internetu zůstávají v platnosti.Rozhodnutí přesunout letošní ročník Slavností pivovaru Ostravar přišlo 50 dní před začátkem akce v souvislosti s vývojem situace okolo pandemie koronaviru.

„Vzhledem k současné situaci a pokračujícím vládním opatřením vztahujícím se i na pořádání akcí s větším počtem osob jsme se rozhodli přesunout letošní ročník Slavností na příští rok," potvrzuje Jan Řehůřek, vrchní sládek pivovaru Ostravar.

„Slavnosti v příštím roce proběhnou v naplánovaném rozsahu. To znamená se všemi atrakcemi jako jsou koncerty, exkurze nebo pivní workshopy a samozřejmě s pivem čepovaným přímo z ležáckých sklepů.

S hlavními headlinery jsme se už domluvili na novém termínu a všichni ho akceptovali," dodává Jan Vošta. Kryštof, Tři sestry i Horkýže Slíže tak vystoupí v pivovaru v roce 2021.

Všichni držitelé vstupenek nyní obdrží notifikační e-mail od společnosti, která pro Ostravar dlouhodobě zajišťuje prodej vstupenek. Ve zprávě bude oznámen nový termín i informace, jak mohou lidé postupovat. „Základní informací je, že zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na rok 2021," říká Pavla Ličková z organizačního týmu Slavností.

„Očekáváme, že si naši fanoušci vstupenky spíše ponechají a vyjádří tím podporu nejen Slavnostem, ale i celému našemu ostravskému pivovaru, který v době krize zásoboval nealkoholickými pivními mixy jak Moravskoslezský kraj, tak i lidi v první linii.

Slavnosti Ostravaru
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments