JFB - Možná se rouhám

KLIP Týdne - hlasuj s námi!

Jarek Filgas, proslulý hlavně z angažmá ve skupině Argema, se po letech hudební impotence, hledání inspirace, zkoušení muzikantů, vymýšlení kudy a kam a převážně hledání sebe sama nakonec rozhoupal k činnosti, která je mu nejbližší. Postavil vlastní kapelu, připravil repertoár, dal dohromady produkční tým a v těchto dnech se uzavřel do Mercury studia a tvoří první sólovou desku.

Deska zatím nemá název, ale je připraven jarní termín, kdy má spatřit světlo světa a repráků. Ba co víc - dokonce se optimisticky plánují koncerty a samozřejmě křest. Aby tuto vizi potvrdil, vydal nový rádiový song, ke kterému parta kolem něj stvořila videoklip, kde si mimo jiné zahrála sparťanská legenda Horst Siegl.

No a na vás je, zda se líbí či nelíbí, recenzujte, kritizujte, chvalte, nenechte na něm "suchou niť" a nebo jej zasypejte oblíbenými narcisy - to vše necháme na vás a opět vybereme jeden adekvátní komentář a odměníme. K tomu všemu je třeba hlasovat, klikat a hlavně sledovat náš web, aby vám nic neuniklo.

Hlasování tohoto klipu bylo ukončeno.

Hlasujete pro nový klip týdne: David Stypka - Jericho

Výsledek hlasování: Líbí (88% Hlasů) Nelíbí (12% Hlasů)

Zasílání
Upozornění na
guest
9 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
old
old
27. 11. 2020 18:45

Muzika je muzika, anti korona klika.

Marie Svo
Marie Svo
27. 11. 2020 17:08

Super!!! Jarek Filgas, mimořádný zpěvák (zároveň i tvůrce této písně) a luxusní muzikanti, všichni spojení do JarekFilgasBandu, umí! Pochvala i hercům videoklipu! P.S. Nechválím ale autora redakční výzvy k hlasování o Klipu týdne za jedovatost vůči JF v úvodu.

Jirka
Jirka
1. 12. 2020 17:42
Reply to  Marie Svo

Drahá Marie - s Jarkem je tato jedovatost na místě, protože jsme jednak letití přátelé a jednak pracovně provázání tak, že to snad ani více nejde. On to chápe a ví, že je třeba číst pod čarou a nebo mezi řádky a tak trochu rozčeřit vlny.... Každopádně díky, i tato reakce je pro nás pozitivum. Jirka

Marie Svo
Marie Svo
1. 12. 2020 19:02
Reply to  Jirka

Dobrý den, Jirko, díky za krásné oslovení i vysvětlení/zdůvodnění. Než jsem odeslala svůj komentář, pročetla jsem kvůli srovnání několik předchozích výzev k hodnocení Klipu týdne a teprve pak přidala své P.S. Těší mě, že tento způsob čeření vln je Jarkovi ku prospěchu. Marie

JANEK
JANEK
25. 11. 2020 21:25

Název alba bych dal Nikdy se nevzdám

františek brádler
františek brádler
25. 11. 2020 19:19

Skvělé texty i hudba korunovaná fantastickým hlasem,to je Jarek Filgas pro mě.

Jirka
Jirka
1. 12. 2020 17:44

Františku - blahopřejeme a pokud se nám ozvete na náš e-mail, získáváte od nás dárek "za koment"...

Jitka Aláčová
Jitka Aláčová
25. 11. 2020 17:17

Jarka si moc vážím....je to úžasný zpěvák s nádherným hlasem 👍❤️

Zdeňka Fenyková
Zdeňka Fenyková
25. 11. 2020 14:07

Jarek je prostě vynikající zpěvák a hudebník