Jeep stáhl reklamu se Springsteenem poté, co řídil opilý a byl zatčen

Podle mluvčího služby národních parků, prostřednictvím New York Post, byl veterán rockové hudby zatčen 14. listopadu v národní rekreační oblasti Gateway v Sandy Hook v New Jersey. Důvod bylo bezohledné řízení a konzumace alkoholu za volantem. Před soud se dostaví někdy v nadcházejících týdnech. Jakmile byl jeho případ zveřejněn, samozřejmě se našli lidé papažtější než sám Papež a The Bosse odsoudili. Například Jeep stáhl z YouTube svou reklamu na Super Bowl, kde učinkoval právě Springsteen. Reklama, která je partiturou vytvořenou Springsteenem a jeho producentem Robem Aniellem, se zabývá tématem potřeby jednoty, podobně jako to Joe Biden kázal ve své inaugurační řeči. Šlo o první televizní komerční vystoupení hudebníka, který této nabídce deset let odolával.

„Bylo by nevhodné, abychom komentovali podrobnosti případu, o které jsme si jen přečetli, a nemůžeme to doložit. Ale je také správné, že pozastavujeme naši reklamu, dokud nebude možné zjistit skutečná fakta. Jeho poselství komunity a jednoty je stejně relevantní jako kdykoli předtím. Stejně jako je poselství, že pití a řízení nelze nikdy odpustit.“ Uvedl ve vyjádření pro Rolling Stone mluvčí Jeepu.

Reklama, která je partiturou vytvořenou Springsteenem a jeho producentem Robem Aniellem, se zabývá tématem potřeby jednoty, podobně jako to Joe Biden kázal ve své inaugurační řeči. Šlo o první televizní komerční vystoupení hudebníka, který této nabídce deset let odolával. Springsteenův incident pod vlivem alkoholu se konal ve stejném měsíci jako vydání jeho posledního alba "Letter To You".

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments