Jan Bendig s Lucií Bikárovou přinášejí svěží duet "Dokola" přímo z Tuniska

Léto už je sice dávno za námi, ale zpěvák Jan Bendig s finalistkou letošní SuperStar Lucií Bikárovou vás do něj spolehlivě přenesou zpět ve svém klipu "Dokola", který natáčeli ve slunném Tunisku. Song vznikl za neuvěřitelných šest dní, a to těsně před odletem.

Za přísných bezpečnostních podmínek proběhlo natáčení nejnovějšího klipu Jana Bendiga k singlu "Dokola". Jedná se o duet s Lucií Bikárovou, pro níž je to zároveň první počin od konce soutěže SuperStar. Realizace písně a videoklipu proběhla velmi narychlo.

„Šest dní před odletem nám tuniská vláda zavolala, že povoluje natáčení klipu na jejich území. V té době ale ještě nebyl připraven žádný song, a tak jsem rychle oslovil Lucku ke spolupráci a složil, otextoval a nahrál písničku "Dokola",“ vzpomíná Honza pro Muzika.cz.

Režie videoklipu se chopil Lukáš Rejmon a za kameru se postavil Jan Strach, který se postaral hned o několik Bendigových videoklipů. Během natáčení se zrodila jedna letní láska, Lucie Bikárová se zamilovala do člena štábu Nikity Rubleva, románek ale skončil skoro stejně rychle jako začal.

Kvůli současným omezením v souvislosti s koronavirem neodehraje Honza do konce roku více než šedesát plánovaných koncertů.

„Že jsem přišel o koncerty mě samozřejmě mrzí, ale nehroutím se z toho a beru to jako možnost se trochu zastavit a relaxovat. Jsem rád, že jsme měli i přes všechna bezpečnostní opatření možnost natáčet v Tunisku. Věřím, že klip mým fanouškům udělá radost,“ uzavírá zpěvák.

Vedle hudby se Honza Bendig věnuje také natáčení internetového seriálu Roma Place, který navázal na úspěch předešlých Ďábelských cikánek. Ty můžete od listopadu vídat na televizních obrazovkách ve vysílání TV Barrandov.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments