James Hetfield zveřejnil, jakou hudbu poslouchá

Rockové monstrum zvané Metallica netřeba představovat stejně jako frontmana kapely Hetfielda. Tvrdý rocker už nedávno zveřejnil svůj koníček v podobě sbírky aut, prošel další fází nekonečné léčby ze závislosti na alkoholu a přidal se ke streamovým aktivitám všeho druhu. Nově se představil jako prachobyčejný člověk z masa a kostí, který má rád řadu písniček, které si pouští pro sebe, při jiné práci než hudební ba i u sprchování. Možná vzpomíná, možná se inspiruje, ale jisté je to, že se rozhodl zveřejnit své oblíbené hity.

Představa, že James Hetfield řeže dřevo a do sluchátek mu hraje Bieber je brutální a nesmyslná. Ale vybral například jazzového kytaristu Billa Frisella nebo Unknown Mortal Orchestra, což je novozélandská psychedelická rocková skupina s indie rock stylem. Ve výběru se objevily i trashové legendy Venom a Dark Angel, ale i novější Pallbearer nebo Ghost. Jeho rockový mozek rozjede i skladba "Mad World" od Garry Julese a nebo neuvěřitelné je Hetfieldovo poslouchání Colina Haye, což je bývalý frontman skupiny Man At Work.

Jak se Hetfield vyjádřil, neomezuje se pouze na jeden žánr nebo jeden styl. Proto ve výčtu osobností najdete Johnyho Cashe a skladbu "The Highway Man" nebo Billa Frisela se skladbou "Surfer Girl" či Oranssi Pazuzu a skladbu "Lahja" a další.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments