Jack White koupil kytaru pro pouličního umělce

Na počátku týdne se pouličnímu muzikantovi Mattu Grantovi stala nemilá příhoda. Tak si tak hraje na ulici ve skotském Edinburghu a najednou žena středního věku po něm začala řvát a incident vyvrcholil tím, že mu rozmlátila jeho akustickou kytaru.

Grant si obratem v zoufalství založil stránku na Go Fund Me, kde si hodlal vydělat na novou kytaru.

„NEMŮŽU UVĚŘIT, ŽE SE TO STALO. MOJE ŽIVOBYTÍ... PROSÍM, POKUD MŮŽETE COKOLI, CO BY MI POMOHLO ZÍSKAT PENÍZE NA NOVOU KYTARU, VELMI BYCH TO OCENIL. ČÍM DŘÍVE SE VRÁTÍM, TÍM LÉPE.“ napsal Grant na své stránce.

Dílo se podařilo a vydělal si neuvěřitelných 4 000 liber, když v tom na scénu vstupuje Jack White. Americký hudebník, producent a příležitostný herec je více známý coby kytarista a zpěvák skupiny The White Stripes. Objevil Grantovu stránku na získávání finančních prostředků a celá akce mu přišla líto. Zašel do hudebnin a koupil pouličnímu pěvci novou kytaru Fender Stratocaster za 3600 Liber.

„Je to úžasné. Byl jsem v obchodě s kytarami a jeho manažer se mě celý den snažil kontaktovat na stránce Go Fund Me, ale už jsem to ukončil, protože už jsem měl více než dost darů,“ řekl pro Matt Grant pro MailOnline. Kytaru si koupil a od managera s díky odmítl, že už má. Ten ale řekl:

„Tu si nechte a tady máte další. Jack chce opravdu pomoci.“

Grant si nakonec vybral Fender Stratocaster a řekl, že plánuje poslat Whiteovi e-mail s poděkováním poté, co zjistil, že White nemá telefon.

Sdílel poté fotografii své nové kytary na Instagramu a napsal:

„Absolutně jednou za milion životů se dnes stala věc a nemohu Jackovi dostatečně poděkovat za jeho absolutní velkorysost.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments