Ikonická skladba "Enter Sandman" z repertoáru skupiny Metallica dostává v současné době řadu podob

Komik Bill Bailey potvrdil, že svou lásku k Metallice předvede tancem na hit skupiny "Enter Sandman" v semifinále Strictly Come Dancing příští víkend. Bailey, s tanečnicí Oti Mabuse, je jedním z favoritů na vítězství v celé show, moderátorka Claudia Winkleman přesto uvedla, že tento tanec bude „prvním“ v historii show. Mimochodem se podívejte, co provedl s touto skladbou na festivalu Sonisphere v roce 2011.

Další z hudebníků, který si tuto skladbu aktuálně půjčil, je bubeník Blink-182 Travis Barker. Svou verzi představil při premiéře filmu "Sound Of Metal". V něm hraje Riz Ahmed heavymetalového bubeníka, který ztrácí sluch a bojuje s následnou krizí identity. Spolu s Barkerem vypomáhá Paul Raci coby překladatel do znakové řeči. Tento film je totiž převáděn do znakové řeči. Samotný Ahmed se na hlavní roli připravoval tak, že se učil znakovou řeč.

A nejlepší verze je stejně od Lea Moriacchiolliho, kterému není nic svaté...

...ačkoli od Motörhead dostávají všechny skladby svou porci „bídy“!

Zdá se, že Metallica inspiruje a hlavně skladba "Enter Sandman" dostává více podob než Charlie Chaplin v němém filmu. Kate Nash zahrála tuto skladbu na píšťaly, Budhistický mnich Kossan ji zahrál ve svém stylu a nějaký YouTuber ve stylu Iron Maiden, čímž dal skladbě úplně jiný náboj. O Miley Cyrus, protekční popové divě, která pracuje na cover albu Metallicy už tady byla řeč.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments