Hvězdní rockoví bubeníci se objeví v tribute show Neila Pearta

Bubeník kapely Rush Neil Peart bojoval poslední tři roky s rakovinou mozku a svůj prohrál letos v lednu. Tuto sobotu se uskuteční charitativní koncert v jako pocta tomuto rockovému velikánovi a výtěžek bude věnován na výzkum mozkových nádorů v Cedar-Sinai Medical Center v Los Angeles.

Stane se tak v rámci Modern Drummer Festival 2020 a vysílat jej bude Fite.Tv. Show se zúčastní takové hvězdy jako Taylor Hawkins z Foo Fighter a Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, Rick Allen z Def Leppard, Charlie Benante z Anthrax, Ray Luzier z Korn a další.

Když Peart skonal, další bubeník a kytarista Dave Grohl se jako jeden z prvních projevil na sociálních sítích v emotivním projevu: „Svět dnes ztratil skutečného obra v historii rock and rollu. Byl inspirací pro miliony s nezaměnitelným zvukem, který vytvořil generace hudebníků - jako jsem já, aby vzali dvě paličky a honili svůj sen. Laskavý, přemýšlivý, brilantní muž, který ovládal naše rádia a gramofony nejen svým bubnováním, ale také svými krásnými slovy.“

Neil Peart
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments