Hvězda TikTok Addison Rae vydala debutový singl "Obsessed"

Asi se to dalo čekat. Druhá nejsledovanější osoba v aplikaci Tik Tok vstoupila do hudebního byznysu. Původně se jen, dnes dvacetiletá americká tanečnice, začala aktivně ukazovat na této platformě v červenci roku 2019 a nyní má skoro 80 miliónů sledujících. A tak se rozhodla vydat svůj hudební debut s názvem "Obsessed", který produkovalo trio Benny Blanco, Blake Slatkin a Ryan McMahon. V textu se takříkajíc vyjadřuje nová pěvkyně spíše ve vztahu k sobě samé.

„Říkáš, že jsi mnou posedlý, tak jsem si chvilku oddechla a řekla jsem: Já taky. Jsem posedlá tolik, že zemřeš pro mě, zemřu také pro sebe,“ zpívá se mimo jiné v textu.

Její snaha bude v dalších měsících kulminovat a chce být plně nezávislá na jakémkoli labelu, který by se jí rád ujal. Addison Rae se také v pátek 26. března objeví v pořadu Jimmiho Fallona The Tonight Show, kde svou skladbu živě předvede. A pozor, rozhodně to není vše! Mladá aktivní dívka vstupuje také do slavného Hollywoodu, kde by se měla objevit ve snímku "He's All That".

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments