Hudební kacíř Bill McClintock přišel s neuvěřitelným mixem Metallicy a Hueye Lewise

Není to tak dávno, co jsme na našem Facebook den co den dávali neuvěřitelná hudební spojení, jako například Michael Jackson a Iron Maiden a další. Za těmito takzvanými mash-upy stojí Bill McClintock, muž neuvěřitelných nápadů v muzice a autor neuvěřitelných mixů, nad kterými mnohdy zůstává rozum stát. Vzpomeňme si třeba na dvojice Ratt versus Marvin Gay, G n' R alias Stevie Wonder, Slayer v duetu s Wham, Judas Priest s Lady Gaga a nebo Bee Gees ve spojení s Pink Floyd a další neuvěřitelná hudební spojení. V naši těžce zkoušené zemi tomu říkáme mišmaš!

Nejnovější mistrovské dílo McClintocka musel dát hodně práce. Spojil zde trashovou legendu Metallicu s pop rockery osmdesátých let Huey Lewis And The News. V prvním případě si vzal skladbu Enter Sandman z roku 1991 a spojil v klipu se skladbou Hip To Be Square z roku 1986. a výsledek poté pojmenoval, jak je jeho zvykem, spojením obou názvů - Hip To Be Sandmann.

„Pokus o nalezení dvou kompatibilních skladeb trvá opravdu dlouho. Udělal jsem na osmdesát mashupů a člověk by si myslel, že čím více toho uděláš, tím to bude snazší. Opak je pravdou, protože moje standarty jsou stále vyšší.“ Uvedl mág mixů McClintock pro Mouthing Off Magazine a dodal:

„Sedíš den za dnem u počítače jako rybář u vody a nic nevymyslíš, jako on nic nechytne. Ale stejně jako on jde znovu a znovu na ryby, i já se stále dokolečka snažím něco najít a spojit.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments