Hudba na vinicích bude pokračovat i v roce 2021

Festival Hudba na vinicích, který vznikl letos, se rozroste i v příštím roce. A vypadá to, že nepůjde jen o malý krůček, ale rovnou skok „a la Beamon“. Po letošním úspěchu organizátoři slibují trojnásobný seznam účinkujících, na šedesát koncertů, pět vinic místo letošních čtyř, a ještě více zážitků.

„Uplynulý ročník předčil veškerá naše očekávání. Projekt vznikl velmi rychle na pokraji léta v reakci na situaci na hudební scéně, kdy se všem českým kapelám prakticky ze dne na den vyprázdnily koncertní kalendáře. Navzdory minimálnímu času na zviditelnění si tato akce promptně získala mnoho příznivců a v závěru léta celkový počet návštěvníků překonal hranici sedmnácti tisíc lidí,“ řekl za organizační tým Tomáš Staněk.

Vystoupení se uskuteční ve vinařství Sonberk (Popice u Mikulova), Chateau Valtice, hostit bude i Johann W v Třebívlicích, znojemský Lahofer a se přidává se i Zámecké vinařství Bzenec.

Začátek akcí bude v květnu 2021 těšit se můžete na koncerty hvězd domácí scény, jakými jsou David Koller, Mig 21, Tomáš Klus, Anna K., Pokáč, Monkey Business, Ewa Farna, Meky Žbirka, Michal Hrůza, Janek Ledecký, Xindl X, Bratři Ebenové, Mirai, Jelen, Vladimír Mišík a Queenie.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments