Hrůza Mezi Námi aneb Michal Hrůza vydal klip se známými herci a zadarmo!

Hitmaker Michal Hrůza natočil video ke skladbě Mezi námi. A aby v tom nebyl sám tak si své herecké party střihli Václav Kopta, Jiří Dvořák, Jana Bernášková, Barbora Šampalíková, moderátorka Daniela Písařovicová a herec Petr Vydra. Skladba Mezi námi je z nového alba Světlo do tmy, o kterém jsme již psali a které vyšlo před necelým rokem. Videoklip natočili režisér a scénárista Rudolf Merkner známý jako scenárista filmu Bobule, seriálů Vyprávěj či Mazalové, a kameraman Jiří Studnička spolu se svým týmem.

„Všichni muzikanti i herci se kvůli momentální krizové situaci v kultuře vzdali honorářů a své dovednosti poskytli bezplatně, z lásky ke své profesi,“ říká Hrůza.

Natáčení klipu probíhalo v Liberci v historické tramvaji, kterou pronajal Dopravní podnik města Liberce a Jablonce nad Nisou.

„Když jsme dělali zpívající pasáže na Ještědu, bylo pod nulou, takže Michal dvě hodiny mrznul, a navíc byl šílený vítr, playback nebyl skoro slyšet, takže jsem mu to musel předzpívat,“ přibližuje režisér natáčení klipu na vrcholu Ještěd.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments