Hlasování v anketě Žebřík zahájeno, vyhlášení bude 21. května

V pořadí už 29. ročník hudební ankety Žebřík byl vyhlášen. Fanoušci mohou svými hlasy podpořit své oblíbené hudebníky v devíti kategoriích. Základní kolo potrvá do konce ledna a určí nominované umělce. Hlasování v česko-slovenské i zahraniční části se koná na webu této ankety. Z hlasování vzejde pět nominovaných v každé kategorií. O konečných výsledcích se pak rozhodne ve druhém kole. To bude ukončeno 28. února. Slavnostní vyhlášení je pak naplánováno na 21. května tradičně do areálu DEPO2015 v Plzni. Na slavnostním vyhlášení by měli být představeni vítězové dvou ročníků.

„Květnový termín nám dává možnost akci částečně pojmout jako open air. Udělejme všechno pro to, ať nám situace dovolí vrátit se k normálu, abychom si to mohli společně naplno užít,“ uvedl ředitel Jaroslav Hudec.

Na akci by měli vystoupit Miro Žbirka s kapelou, Mňága a Žďorp, Marpo & TroubleGang, Michal Prokop s Framus Five či John Wolfhooker. Moderátoři akce Marek Taclík a Barbora Poláková pozvou na pódium nejen vítěze dvou ročníků ankety podle hlasování fanoušků, ale i držitele speciálního ocenění pro Osobnost Žebříku, které vybírá a uděluje pořádající magazín iReport.

Na vyhlášení chodí každoročně přes tisíc platících diváků a další hosté. V posledních dvou ročnících pokaždé hlasovalo přes 10.000 fanoušků. Loňské vstupenky jsou v platnosti.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments