Herečka a zpěvačka Bára Poláková představila nový videoklip PoloVina

Film Radky Třeštíkové Bábovky bude mít premiéru 24. září a už nyní má slušnou reklamu díky songu POLO Vina Báry Polákové, která má ve filmu jednu z hlavních rolí.

„Producent Bábovek Petr Erben mi zavolal poprvé asi tak před dvěma lety, že by k filmu chtěli ode mne napsat píseň. Potom asi až rok poté - přišla i nabídka, abych ve filmu hrála. Než jsme s mým kapelníkem Davidem Hlaváčem začali psát text, sešli jsme se s Radkou Třeštíkovou. Bylo pro nás nejdůležitější, co znamená ten příběh pro ni, s čím ho psala,” uvedla Bára na adresu spolupráce.

Videoklip byl tvořen pod režijní taktovkou Rudolfa Havlíka a byly v něm použit i filmové záběry. V klipu se pak objevují Jiří Langmajer nebo Rostislav Novák a další herci z filmu. Pod hudbou je také podepesána Beata Hlavenková, držitelka Ceny Anděl 2019.

„Do poslední chvíle jsme s Davidem ladili refrén, měli jsme jich několik a už jsme nebyli schopní objektivního rozhodnutí. Tak jsme přizvali Beatu Hlavenkovou, aby se na to mrkla. A ona se mrkla svým čerstvým uchem a pak ta forma pěkně zacvakla,“ dodala Bára Poláková.

Bára Poláková
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments