Herec Jiří Langmajer v novém klipu Monkey Business

Zítra, tedy 6. listopadu, je den, kdy skupina Monkey Business vydá své jubilejní desáté album. To ponese název "Freedom On Sale" a prvním singlem z této desky je skalda "Do It! ( If You Don't Have Any Children)". Doprovází jej videoklip, který si sám režíroval zpěvák Matěj Rupert a do hlavní role si vybral populárního herce Jirku Langmajera.

„O videoklipech vždycky dost přemýšlíme a většinou máme v záloze tři čtyři nápady zároveň. Obvykle vybereme ten, který je v danou chvíli snazší realizovat. Na jaře jsme měli skvělý nápad na klip k písni Love Is Hell. Byl už stanovený termín natáčení, ale přišel covid-19 a my ho nemohli zrealizovat. O prázdninách jsme dost hráli, dokončovali jsme desku, a na klipu k písni "Do It! (If You Don't Have Any Children)" jsme začali pracovat v půlce července,“ vysvětlil Novinkám.cz Ruppert.

Jiří Langmajer je kamarád členů kapely a roli v klipu přijal bez váhání. Čekalo se jen, až bude mít volný termín, protože byl v té době vytížen ve své herecké profesi.

„Byl naprosto perfektní, ve všem nám vyšel vstříc. Jeden natáčecí den jsme museli zrušit, protože začalo příšerně pršet a nebylo možné chodit v provazech deště po Praze a točit. On si pak kvůli nám přehodil jiné natáčení tak, abychom mohli práci dodělat. Roli v klipu zahrál úplně skvěle,“ uvedl Matěj Ruppert.

Příběh videoklipu do jisté míry kopíruje text písně. Je o atentátu, který člověk neprovede, když má děti.

„Je také o tom, že nás mnohé v posledních letech napadá, že bychom rádi sevřeli ruku v pěst a některým z našich politiků to pořádně ukázali,“ řekl Ruppert závěrem.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments