HEIDIBAND - NOVÁ KAPELA ADAMA PAVLÍKA A HEIDI

Není od věci si říci, že jména Adam Pavlík a Heidi Janků nejsou pojmy zcela neznámé. I když to může být pravda jen poloviční, proto si to objasníme s prvně jmenovaným. Je to jednak kapelník NOVÉ akvizice zvané HEIDIBAND, ale zároveň je zpěvačka v podstatě jeho rodinným příslušníkem.

HEIDIBAND

Adame, jak došlo ke spojení Adam Pavlík a Heidi, protože víme, že spojení těchto jmen už tady bylo

My jsme se o kapele pro Heidi bavili už dávno, ale já jsem jezdil s mamkou (pozn. Věra Špinarová) a Heidi s mým taťkou (pozn. Ivo Pavlík), tak by to nedávalo moc smysl a ani časově by to nešlo. Poté, co během půl roku oba mí rodiče odešli, tak jsme si v podstatě s Heidi tak nějak zbyli a k myšlence o kapele jsme se vrátili. Řekl jsem Heidi, že jí kapelu postavím, nazkoušíme nějakých 5 věcí a uvidíme, jestli tam ta kapelová chemie bude. Heidi přijela na zkoušku a hned jsme věděli, že je to to pravé.

Jasné, vy dva jste se znali, ale zrušit jednu kapelu a postavit druhou není zrovna jednoduché

Na nějaké akci jsem se potkal s Dalasem (Dalibor Glomb) a bavili jsme se o tom, že hledám muzikanty pro Heidi. Dalas si vzal nějaký čas a asi po týdnu mi zavolal, že do toho se mnou půjde. Tak jsme hledali ještě basistu a bubeníka. A potom nás napadlo, že vlastně Dalas hraje v kapele Nagauč a že tam má vlastně oba dva. Dalas je oslovil a oba souhlasili. Všichni ale měli podmínku, že se ty věci musí upravit do moderní aranže. A jelikož to byla i moje podmínka, tak nebylo co řešit.

Co jste „dali“ hned ze startu, protože Heidi má těch hitů krapet více?

Na první zkoušce jsme jako první začali dělat Načančám, protože jsme si řekli, jestli zvládneme toto, tak už všechno (smích). A postupně jsme přidávali další a další věci, až jsme nacvičili celý koncertní program. Repertoár máme největší hity jako např. Načančám, Fotka, Ztracený ráj, Písničková vzducholoď, Kuře na Grilu a úplně nově zaranžované Tahiti. Všechno jsme upravili do nových moderních aranží a na těch se podílíme v podstatě ú plně všichni, ale poslední slovo musí mít kapelník!!! Demokracie v kapele prostě fungovat nemůže (smích)

A koncerty?

Hrajeme po celé ČR na různých akcích (slavnosti, vánoční městečka, plesy atd.) Pro letošní rok chystáme natočit CD všech věcí, které s Heidi hrajeme, ale v těch nových aranžích. A samozřejmě hodně koncertovat.

Jak tedy vypadá sestava Heidibandu?

Heidi-zpěv
Adam Pavlík-klávesy
Dalibor Glomb-kytary
Marek Fulneček-baskytara
Jarda Sivák-bicí
Johanka Pavlíková-sbor

Tak hodně zdaru a těšíme se na CD pro naše čtenáře.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments