Heidi Janků natočila vánoční duet a klip s Vašo Patejdlem

V muzice se stále něco děje tak určitě ani nám neuniklo, že Vašo Patejdl vydal své první vánoční album nazvané Moje československé Vianoce. Materiál na desku dával dohromady řadu let, jak sám říká, skoro celou kariéru.

„Plním si svůj dávný sen a doufám, že písničky potěší a zpříjemní či navodí vánoční atmosféru. A protože jsou ve slovenském i českém jazyce, tak jsem album nazva Moje československé Vianoce,“ upřesnil zpěvák a skladatel Vašo Patejdl.

Nakonec vybral dvanáct songů a tak vznikla autorská deska s řadou duetů. Však si také pozval si velmi zajímavé hosty, kterými jsou Marika Gombitová, Pavol Hammel, Ján Lehotský a Heidi Janků. Právě s Heidi měl vyjet na vánoční turné, ale logicky díky pandemii se tak nestalo a tak společně natočili velmi působivý klip ke skladbě Adam a Eva, který vznikl přímo u Patejdla v jeho pražském nahrávacím studiu. Režisérskou taktovku si pro tento účel vzal Pavel Vrága.

„Když jsem tu písničku slyšela poprvé, bylo mi jasné, že budu muset najít styl zpívání, který se k té čisté a jednoduché aranži bude hodit. No snad se mi to povedlo,“ uvedla Heidi ke klipu a podle jejích vlastních slov už ji pár přátel potvrdilo, že by ji v určitých momentech ani nepoznali.

„Nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale v každém případě jsem ráda, že jsem zase po delší době mohla s Vašem spolupracovat, neboť si jej nesmírně vážím,“ dodala Heidi s tím, že sama už má zkušenost z konce osmdesátých let, kdy právě s Patejdlem nazpívala megahit Ztracený ráj.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments