Halestorm už od ledna připravují novou desku

Zatímco frontmanka americké rockové bandy Lzzy Hale se nedávno podílela na online hraní s různými kolegy z brandže (Muzika informovala), ostatní spokojeně pokračuji v načatém díle, které započali společně v lednu, a to na nové desce.

„Nemůžu se dočkat, až se k vám všem nové skladby, které právě s klukama pečeme, dostanou,“ řekla kytaristka a zpěvačka Lzzy. Podle jejího názoru to bude to nejlepší, co zatím stvořili, včetně skladby „Uncomfortable“, která byla nominována na Grammy v kategorii Best Rock Performance. A to se kapele v roce 2012 podařilo získat sošku Grammy v kategorii Best Hard Rock/ Metal Performance s peckou „Love Bites (So Do I)“ a sama Lzzy se stala první ženou, která získala Grammy v této kategorii.

„Pokud jste svůj největší osobní kritik, jako jsem já, pak víte, jaký je to pocit být na sebe hrdý, když se vám podaří dát do kupy malý kousek hudby. Prostě sebrat cosi vzrušujícího, co poletuje kdesi ve vzduchu, a vdechnout tomu život. Mám pocit, že tvořím ty nejlepší skladby, které jsem kdy měla. Budu pokračovat v poctivé práci a budu nadále co nejupřímnější,“ vyjádřila se Lzzy Hale na Instagramu.

Halestorm
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments