GOLD - novinka Kláry Vytiskové a Alberta Černého

Herečka a zpěvačka Klára Vytisková vydala v březnu své druhé album a nyní je zde s novinkovým singlem a klipem současně. Nese název Gold a parťákem je zpěvačce frontman Lake Malawi Albert Černý. Oba interpreti svůj společný "květinový" song představí v rámci udílení Ceny Anděl Coca-Cola 2019, které proběhne 20. června večer na ČT1.

„Gold je duet, v němž každý z nás zpívá sám sobě milostnou píseň. Je to nosná skladba desky o vnitřním dialogu, je o pokladu, o lásce, která v nás dřímá a my jí musíme opečovávat jako květinu. Původně jsem si klip představovala v zašlém klubu, ale když za mnou přišly režisérka Veronika Jelšíková a kameramanka Veronika Donutková s nápadem na poetickej květinovej klip, naprosto jsem se nadchla,“ vysvětluje Klára Vytisková.
Na sklonku roku se pak společně potkají i na jednom pódiu na výjimečném dvojkoncertu Kláry Vytiskové a Lake Malawi, který bude 25. listopadu hostit pražský klub ROXY.

„ROXY mě táhne. Vracím se tam ráda a sama jsem tam zažila spoustu skvělých koncertů. Těším se na společnou energii našich posluchačů a fanoušků Lake Malawi, bude to hodně speciální večer,“ komentuje Klára chystané vystoupení. Vstupenky budou v prodeji již od pondělí 15. 6. od 10:00.

„Gold je duet, v němž každý z nás zpívá sám sobě milostnou píseň. Je to nosná skladba desky o vnitřním dialogu, je o pokladu, o lásce, která v nás dřímá a my jí musíme opečovávat jako květinu. Původně jsem si klip představovala v zašlém klubu, ale když za mnou přišly režisérka Veronika Jelšíková a kameramanka Veronika Donutková s nápadem na poetickej květinovej klip, naprosto jsem se nadchla,“ vysvětluje Klára.

Klára Vytisková - Albert Černý
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments