Genesis zveřejnili nové fotky ze zákulisí zkoušek

Genesis přeložili své turné po Velké Británii a Irsku na příští rok. Dovolili však časopisu Prog Magazine krátké nahlédnutí na právě probíhající zkoušky právě pro zmíněné turné "The Last Domino?" v roce 2021.
„Tony Banks, Mike Rutheford a Phil Collins se sešli v Londýně a zahájili zkoušky na nadcházející turné, které odstartuje v dubnu,“ oznámil reportér časopisu a dodal:

„Tři staří kámoši spolu hrají poprvé od turné "Turn It On Again: The Tour" v roce 2007. Spolu s nimi hraje Philův syn Nic Collins na bicí a dlouholetý spoluhráč na kytaru a baskytaru Daryl Stuermer. A znějí fakt neuvěřitelně.“
Collins, Banks a Rutheford měli původně zahájit turné "The Last Domino?" v Dublinu a to 16. listopadu a skončit dvěma koncerty v Glasgow 11. a 12. prosince. Ale s ohledem na stále platný zákaz shromažďování se trio rozhodlo přesunout všechny koncerty na duben příštího roku.

Všechny vstupenky zakoupené na letošní termíny zůstávají v platnosti na příští rok.

Turné „The Last Domino?“ tedy bude prvními koncerty skupiny Genesis od roku 2007 a Phil Collins k to u už dříve řekl časopisu Prog:
„Bylo prostě víc důvodů pro než proti. Pokud by to ale bylo turné, jak jsme jezdili dříve, tak bych do toho asi nešel. Dneska to ale můžeme udělat jinak, tak jak to už pár let dělám na svých koncertech.“ (…na těchto koncertech hraje na bicí syn Nic a Phil Collins zpívá vsedě).

Tony Banks dodal:
„Když Phil dokončil své vlastní turné, řekli jsme si, že je čas zvážit, jestli by naše společné turné byl dobrý nápad nebo ne. A když jsme se shodli, že by to bylo možné, chtěli jsme vědět, jak by to fungovalo, kdybychom si spolu zahráli. Tak jsme si dali v lednu pár týdnů v New Yorku, abychom to zkusili.“

A že to fungovalo, dosvědčil Banks humorně:
„Když se nás lidé ptali, co tam děláme, řekli jsme jim, že jsme tam na svatbě.“

Zdroj: Loudersound.com
Překlad: Petr Vaněk

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments