GENESIS SE VRACÍ!!!

A je to tady, zatím se spekulovalo, psalo a doufalo, a návrat legendy Genesis je zpět! Po 13 letech vyráží na turné v čele s Collinsem, a dokonce ne s jedním!! Taťka Phil bude jen zpívat a za škopky si sedne jeho syn Nicholas (18).

„Všichni jsme si říkali: proč ne? Možná to zní jako fádní důvod, my si ale jednoduše užíváme, když můžeme být spolu. Baví nás spolu hrát,“ vysvětlil Phil Collins ve vysílání rádia BBC 2, proč se Genesis rozhodli vyrazit na turné. Peter Gabriel, který kapelu opustil v roce 1975, se turné nezúčastní stejně jako kytarista Steve Hackett.

Podle Tonyho Bankse kapela za plánované turné z velké části vděčí mladému Nicholasi. „Když hraje, zní jako Phil. Díky tomu jsme si uvědomili, že to můžeme celé uskutečnit. Všem je totiž jasné, že Phil na turné už bubnovat nemůže,“ řekl Banks v rádiu, kam Phil dorazil o holi, kterou používá od roku 2015 po operaci zad.

Turné s názvem Last Domino? Kapela rozjede 16. listopadu 2020 v Dublinu, zahraje také v Liverpoolu, Leedsu, Birminghamu, Belfastu, Manchesteru, Newcastlu a Glasgow, vrcholem budou dva večery v londýnské O2 Areně. „Těším se na to. Nedávno jsem zjistil, že jsme za posledních osmadvacet let hráli ve Velké Británii jen dvakrát,“ řekl klávesák Banks.

GENESIS
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments