Genesis oznámili náhradní termín turné a zveřejnili jeho podobu

Přání jít na koncert zdá se být otcem myšlenky. Den po dni se dozvídáme o změně toho kterého koncertu či turné, protože optimismus při plánování, byl před pár měsíci velký. Zklamání je však na místě, neboť situace ve světě ani náznakem nepřipomíná dobu před Covidem. Stejně tak se patrně cítí i legendární Genesis, kteří před pár dny zveřejnili nové termíny svého turné "The Last Domino".

„Jsme připraveni, ale svět ještě … ještě není!“ Uvedla mimo jiné kapela ve svém prohlášení.

Turné totiž mění už po třetí svůj termínový kalendář. Z loňského podzimu se snažili vyjet na jaře letošního roku, ale patrně se tak stane až září a říjnu tohoto roku. Plánováno je 19 koncertů na britských ostrovech, ale vše může být i jinak. Podle informací kapely je možné, že půjde o celosvětové rozloučení se s historii této kapely. To ale zatím není jisté, za to neúčast zpěváka Petera Gabriela a kytaristy Steva Hacketta je jistotou. Skupinu doplní kytarista a basák Daryl Stuermer, Collinsův syn Nicolas a dva vokalisté.

Trojice Tony Banks, Phil Collins a Mike Rutherford zveřejnila video, kde úvod skladby "Behind The Lines" z alba "Duke" a vypadá to na parádní show a fanouškům nabídli obrázky, jak bude vypadat podium a jaká bude světelná show.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments