Gene Simmons spolupracuje na tvorbě značky Gibson

Gene Simmons nedávno oznámil uzavření partnerství s ikonickou kytarovou značkou Gibson, aby zahájila nové kolekce kytar a baskytar.

Pod názvem G² představí nové kolekce levostranných elektrických kytar a baskytar napříč značkami Gibson, Gibson, Epiphone a Kramer, stejně jako vyvine nový zábavní obsah, který bude celosvětově streamován. Po podpisu spolupráce řekl Simmons:

„Navrhuji a označuji basové kytary po celá desetiletí, a když jsem slyšel Gibsonovu vizi a dozvěděl se o jejich tvůrčím procesu, dávalo smysl, abychom spojili své síly a posunuli věci na vyšší úroveň.“

Mimochodem démonický baskytarista z kapely Kiss se nechal v roce 2014 slyšet, že rock je mrtev. Tehdy dokonce obvinil nahrávací společnosti z nedostatečné podpory rockových umělců. Učinil tak během rozhovoru se synem Nicke pro časopis Esquire. Minulý měsíc Simmons znásobil svá tvrzení v dalším rozhovoru pro Gulf News a řekl, že "rock je mrtvý", protože nové počiny si nevytvořily čas na vytvoření kvalitní hudby. V uplynulém týdnu pokračoval ve svých názorech při rozhovoru v newyorské rozhlasové stanici Q104.3, když mu moderátor Jonathan Clarke připomenul jeho výrok s odkazem na čísla streamovaných hudebních opusů.

„Ve všech ohledech trvám na svém výroku. A viníky jsou mladí fanoušci. Zabili jste věc, kterou milujete. Protože jakmile přišlo streamování, vzali jste šanci novým skvělým kapelám, které jsou tam ve stínu. Nemohou opustit svou každodenní práci, protože si nedovolí dát třeba jen desetník a dát tam svou hudbu, protože když si stáhnete věci, je to setina nebo tisícina jednoho centu.“ Tvrdil Simmons a dodal:

„A tak musíte mít miliony až milióny a dokonce miliardy stažení, než budete moci vydělat pár peněz. A fanoušci tu věc zabili. Takže obchod i rock je mrtvý.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments