Gene Simmons se "navezl" do lidí, nerespektující nošení roušek

Patrně se basista legendárních "KISS" nudí a tak se na Twitteru ozval stran současné pandemické krize a nenošení roušek ho nenechalo klidným. Podle něj lidé, kteří jsou skeptičtí k nošení roušek a respirátorů během koronaviru, představují velké riziko pro sebe i své okolí. Simmons přirovnal svůj argument ve svém příspěvku k dopravním zákonům.

„Musíte zastavit na červenou, musíte si nasadit bezpečnostní pás a nemůžete jet přes rychlostní limit. Vaše práva se zastaví, pokud ovlivníte ostatní. Tak proč byste měli mít slovo, když nenosíte masku na veřejnosti?“

To mu ale nestačilo. O několik hodin později Simmons přidal další přirovnání a to směrem k chirurgům, kteří mají roušky běžně na operačních sálech.

„Proč jsou všichni chirurgové, bez výjimky, kdekoli na světě, s rouškami během operace? Myslíte si, že to dělají z politických důvodů, nebo to může být klam a jen soucítí s pacientem?“

Samozřejmě tím vyvolal řadu bouřlivých diskuzí a polemik, kdy jej někteří chválili za příspěvek a jiní zase kritizovali. Už loni v prosinci Simmons vyzval všechny, aby nosili roušky zvláště s logem Kiss a sdíleli svou fotku. Samozřejmě ti chytřejší v tom viděli opět jeho tradiční obchodní duch, neboť tím stoupá prodej merche kapely. Na světě v hudební brandži totiž neexistuje hudebník s větším obchodním talentem a počtem různých patentů napříč spektrem.

„Noste své masky. I když je to jen jako zdvořilost. Pokud zívnete nebo kýcháte, taky si zakryjete ústa. Udělejte nám ostatním laskavost! Maskujte se! Kromě toho to vypadá skvěle,“ uvedl v příspěvku Gene Simmons.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments