GARAGE OPEN STAGE - Otevřené pódium PRO VŠECHNY!

V hudebním klubu Rock and Roll GARAGE v Ostravě-Martinově se to hemží akcí za akcí a na zdejším pódiu už hrály nějaké legendy. A to napříč spektrem muziky jako takové a vyjmenovat jen ty největší by stálo moře času a stránek v této rubrice. A nyní jsou tady s novinkou, která zákonitě musí potěšit každou, zvláště začínající kapelu!

„Rozhodli jsme se rozjet zbrusu nový projekt GARAGE OPEN STAGE - místo pro umění. Místo, kde si umělci, bez omezení žánrů, mohou pozvat své přátele a ukázat jim svou show. Účinkujícím stačí domluvit si termín a návštěvníci mohou přijít každý otevírací den, na pozvání umělců, nebo klidně jen tak. Vstup na OPEN STAGE bude ZDARMA!“ řekl o projektu Marcel Lesník, majitel klubu.

Ale abychom neupřednostňovali jen muziku. V prostoru pro cca 50 diváků se otevírá šance pro divadla malých forem, básníky, stand up výstupy i jiné další formáty. Účinkující nejsou věkově omezeni a tak se mohou na pódiu potkat hudebníci několika generací. Klub postavil 3. scénu s profesionálním vybavením a příjemným prostorem, kde i 20 diváků bude působit příjemnou atmosféru. Dramaturgie bude koncipována dle žánrů hudby vždy na určitý den v týdnu. Program bude zveřejněn nejn u nás na muzika.cz, ale i na webu Garage, Facebooku, na Radiu Čas rock, v TV REBEL a Deníku. K dispozici bude i zvukař i pódiová comba a bicí souprava. Součástí prostoru je plně vybavený bar s obsluhou, souběžně je ještě otevřená restaurace s kapacitou 100 osob s otevřenou kuchyní až do 21 hodin. „Ti nejlepší pak v Garage Clubu dostanou podporu ve formě natočení dema v našem studiu, možnost využití profi zkušebny na půl roku nebo na rok, poradenství a samozřejmě možnost získat placená vystoupení v rámci našeho klubu.“ Dodal závěrem Lesník a odkázal všechna na stránky garageclub.cz, kde najdou případné kontakty. Skvělé, nemyslíte?

Hudebni-klub-Rock-and-Roll-GARAGE-Ostrava-Martinov
Hudebni-klub-Rock-and-Roll-GARAGE-Ostrava-Martinov
Hudebni-klub-Rock-and-Roll-GARAGE-Ostrava-Martinov
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments