Foo Fighters oslavují čtvrtstoletí novým video dokumentem

Kapela pod vedením Dave Grohla vydala své debutové album s vlastním názvem v roce 1995. V plánu také letos měli také letos na jaře na turné. Kvůli koronavirové krizi však bylo tour přesunuto na říjen a následně zrušena. Aktuálně však Foo Fighters nabídli světu hudby nové video s názvem "Times Like those", které oslavuje 25 let kapely. V 30 minutovém videu, které mělo premiéru včera na YouTube (23. listopadu), si skupina sedla s kbelíky popcornu a diskutovala o své legendární kariéře. Během videa skupina diskutovala o všem - od jejich první oficiální show v Seattlu po dobu, kdy narazila na dospívající islandskou punkovou kapelu, cvičící v suterénu v roce 2003, a požádala je, aby následující noc zahájili hlavní show v zemi.

„Psal jsem "My Hero"… o sobě,“ zasmál se Dave Grohl poté, co prezentace ukázala jeho fotku, jak hraje na akustickou kytaru na soukromém letadle v roce 2003.

V září Foo Fighters nabídli fanouškům novou řadu merche u příležitosti tohoto výročí kapely. Dokončili také práce na 10. albu "Medicine At Midnight", které má vyjít 5. února příštího roku, k němuž nedávno vydali , jak jsme vás tady v novinkách na Muzika.cz informovali.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments