FILMPROJEKT CZ

Filmprojekt uvádí hudební dokumentární film pro všechny Rockery. Film MOTORBAND - Restart se ohlíží za osudy hudebníků, kteří v osmdesátých letech budovali heavy metalové podhoubí v tehdejším Československu.

Dokument mapuje spletité životní cesty lidí, kteří zasvětili svůj život hudbě. Silné příběhy neobyčejných muzikantů očima muže, jenž tenkrát žil v jejich světě. Ústřední postavou dokumentu je kytarista Libor Matejčik, zakladatel a kapelník teplické skupiny Motorband, a jeho příběh plný odhodlání dostat se na vrchol. Během let kapelou prošla řada dnes úspěšných hudebníků. Kde jsou bývalí členové kapely, jak se jim daří a jak daleko to dotáhli?

Vyrobil: FILMPROJEKT (www.filmprojekt.cz) režie: Miloslav "Mumli" Levek.

Ve filmu účinkují: Petr Janda, Aleš Brichta, Josef Vojtek, Ota Váňa, Radek "Hurvajs" Hurčík, Pavel "Hurvajs" Hurčík, Tomáš Krulich, Láďa Křížek, Radim Pařízek, Klaudius Kryšpín, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Holý, Daniel Bárta, Libor Matejčík, Daniel "Hafo" Haftstein, Karel Adam, Josef Šutara, Luděk Struhař, Jan "Hanz" Jiříček, Tomáš Jarolím, Zbyněk a Roman Haasovi, Petr Bende, Richard Houška a spousta dalších.