Festival Votvírák ve filmu!

Festival Votvírák je jako jiné festy přesunut na rok 2021. Pořadatelé však nelenili a připravili reportážní video Den s Votvírákem, které bude zveřejněno 12. 6. ve 12 hodin na jejich facebookových stránkách. Jde o symbolické datum, neboť v tento den by se právě tento festival konal!

Reportážního filmu se zúčastní řada známých osobností z kapel, kteří měli letos stát na votvírákovských pódiích. Někteří vám dokonce zahrají nebo pozdraví ze svých zkušeben a obýváků. Těšit se tak můžete na Wohnout, Vaša Patejdla, Voxela, Harlej, Alkehol, Xindla X, O5&Radeček, Lásku, Marka Ztraceného a mnoho dalších. Celým pořadem provede dvojice festivalových moderátorů Petr Kumpfe a Tomáš Morávek.

„Moc si vážíme podpory našich fanoušků i partnerů, ta je především v posledních dnech velmi intenzivní. Přišlo mi líto jim jen stroze sdělit, že Votvírák přesouváme. Vymysleli jsme způsob, jak se důstojně rozloučit, a vytvořili unikátní pozvánku na příští ročník,“ uvedla Martina Jablanovská, za dramaturgii festivalu.

Festival Votvírák
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments