Festival Soundtrack Poděbrady mění letošní line up

Poslední prázdninový víkend proběhne v Poděbradech další ročník festivalu Soundtrack. Stane se tak ale v částečně upravené podobě tak, jak to budou umožňovat aktuální omezení pro pořádání kulturních akcí. V původní termínu 27. až 30. srpna 2020 proběhne festival nazvaný Soundtrack - Jedeme dál! Vzniká program korespondující s dlouhodobou dramaturgickou koncepcí festivalu, který bude pro všechny zdarma. Pořadatelé chystají tři dny a tři noci plné hudby, filmových a multimediálních projekcí.

„Vyčkávali jsme a doufali do poslední chvíle, že program festivalu proběhne tak, jak jsme ho téměř rok plánovali a připravovali. Vzhledem k aktuálním omezením spojených s covidem-19 by nemohl hlavní program festivalu proběhnout v naší unikátní koncertní hale bez zásadních změn, a tak jsme se definitivně rozhodli, že program 2020 přesuneme na rok 2021. Každopádně ale jedeme dál,“ říká ředitel festivalu Michal Dvořák.

Živá hudba bude doplněna o velkoformátové projekce ukázek filmů na stěny zámku. Diváci si tak koncert nejlépe vychutnají z louky u Jezera a z mostu přes Labe.

Soundtrack Poděbrady
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments