Festival Krásný ztráty live 2020 zahajuje předprodej

Hudební festival, který je spjatý už podle názvu s Michalem Prokopem, se letos odehraje ve dnech 14. – 15. srpna na již zavedeném místě, na statku ve středočeských Všeticích. Což znamená, že v podstatě obnovují jen po pandemií informace o konání akce, protože ji vlastně vůbec nezrušili. Už před nástupem korona-krize byli oznámeni první účinkující jako Ivan Hlas Trio, Buty a Monkey Business.

V programu nebude chybět ani garant celého festivalu, podle jehož hitu „V baru jménem Krásný ztráty“ byla akce pojmenována, tedy už zmíněný Michal Prokop. Další jména pořadatelé oznámí v nejbližších dnech.

Do předprodeje míří z důvodů omezení kapacit pro akce 150 standardních dvoudenních vstupenek, padesát vstupenek s možností ubytování ve stanovém městečku a také šedesát ubytovacích balíčků v hotelech v nejbližším okolí.

Novinkou letošního roku jsou také jednodenní vstupenky: sto vstupenek na pátek a sto vstupenek na sobotu. Vstupenky si mohou návštěvníci zakoupit na webu a kombinaci vstupenky s ubytováním v hotelu si lze rezervovat na mailu recepce@vsetice.cz.

Krásný ztráty Všetice 2020