Festival Hudebníci vědcům v Praze

Kapely a muzikanti vyjádří poděkování všem odborníkům za to, co pro veřejnost vytvořili a vytvářejí v čase pandemie. Uskuteční se tuto středu 13. května od 16.30 v Lucerna Music Baru pod názvem Hudebníci vědcům. Učinkovat budou Ewa Farna, The Atavists, Tam Tam Batucada, Vanua 2, Wohnout, N.O.H.A., Circus Ponorka, Václav Koubek a Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó.

Live stream z festivalu zajišťuje Audiovizuální centrum studentů ČVUT a díky Lucerna Music Baru bude divákům umožněno pomocí video technologie vstoupit přímo do klubu. Kapelám vrátí možnost zahrát si koncert opět s přítomným publikem a divákům dá šanci být znovu součástí živého koncertu.

Diváci se prostřednictvím video platformy připojí do virtuální místnosti a video z jejich webkamer bude zobrazeno na LED obrazovkách rozmístěných v Lucerna Music Baru. Ve virtuální místnosti pak mohou diváci sledovat živý koncert, podívat se, kdo se dívá s nimi anebo si sdělovat zážitky z koncertu prostřednictvím chatu. Tedy téměř jako na klasickém koncertu.

HUDEBÍCI VĚDCŮM
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments