Festival Brod 1995 už tento pátek

Festival Brod 1995 vznikl před šesti lety jako vzpomínka na místo a atmosféru, kde odstartoval festival Rock for People. Fanoušci, kteří letos o Rock for People přišli, tak mohou oslavit narozeniny jednoho z nejstarších festivalů alespoň v komornější verzi na Brodě.

Tento pátek a sobotu tedy vystoupí v Českém Brodu punk rockoví Horkýže slíže, Gaia Mesiah, Vypsaná fiXa, PSH, Cocotte minute, United flavour Sundsystem, Krausberry, Medvěd 009 a další.

Vedle koncertů na hlavním pódiu se mohou těšit návštěvníci i na Live Jukebox v podobě stylového autíčka, ve kterém k tanci a poslechu bude hrát na přání skupina W band, známá z Kryštof Kempů. Večer pak v oba dva dny proběhne oblíbená sluchátková Silen Párty. O pitný režim se na festivalu mj. postará nekorunovaný král motorových vozidel Jack Daniel’s TRUCK a pivovar Staropramen.

„Mám obrovskou radost, že se nám letošní ročník v určité, i když změněné, podobě podařilo zachovat. Pevně věřím, že se srpnu potkáme plní energie a zachováme tak společně jedinečnou atmosféru brodského festivalu,“ řekl za organizátory Petr Fořt.

Festival se letos mimořádně uskuteční před atletickým stadionem na bývalém koupališti v Českém Brodě. O původní letošní line up fanoušci nepřijdou, program se kompletně přesouvá na rok 2021.

Festival Brod 1995
Festival Brod 1995 -Program
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments