Fanoušci a kolegové zesnulého Davida Stypky mají srdce na správném místě

Jak jsme vás informovali, smutná zpráva o úmrtí zpěváka Davida Stypky zarmoutila všechny jeho přátele, kolegy, ale i fanoušky. Stypkovi přátelé právě na podporu jeho rodiny iniciovali veřejnou sbírku na webu Nadačního fondu pomoci.

„David se svoji kapelou Bandjeez musel kvůli své nemoci a omezením spojených s pandemií Covid – 19 zrušit naprostou většinu svých koncertů v roce 2020. I z těchto důvodů se ocitl s rodinou v kritické finanční situaci,“ je uvedeno v prohlášení na webu sbírky.

„Tato sbírka má pomoci jeho přítelkyni a jejich třem malým dětem. Příspěvky půjdou na částečné zaplacení hypotéky a na další nezbytné rodinné výdaje. Prosím podpořme jeho rodinu v těchto nelehkých dnech,“ stojí ve výzvě k případným dárcům.

Jmenovat nemá smysl, podstatná je pomoc, kterou všichni ruku v ruce vyjádřili tak fenomenální způsobem, že to vehnalo slzy do nejedněch očí!

„Přátelé, nemáme slov. Děkujeme. Za necelé tři hodiny jste vybrali přes 400 tisíc korun pro Davidovu rodinu. Navýšili jsme cílovou částku na 1 milion korun. Jste neuvěřitelní,“ uvedli organizátoři na webu sbírky.

I nový cíl milión korun byl velmi rychle překročen. Zatím se podařilo vybrat neuvěřitelné 3 609 346 korun a další finanční příspěvky každou minutou přibývají. Do konce sbírky zbývá 88 dní!

Chce se nám říct – TADY JE SVĚT JEŠTĚ V POŘÁDKU! DĚKUJEME VŠEM!

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments