Evanescence vydají první album po deseti letech

Už jsme to před časem nastínili a nyní je to skutečností. Po téměř roce napětí a očekávání Evanescence konečně oznámili datum vydání svého nového alba "The Bitter Truth". Vyjít má 26. března 2021 a jak už titulek říká, bude prvním počinem kapely po téměř deseti letech. Tehdy to bylo 11. října 2011, kdy vyšlo album nazvané Evanescence. Objevilo se ve dvou verzích - standardní CD se dvanácti skladbami a "Deluxe edition" se čtyřmi bonusovými skladbami a přiloženým DVD, které obsahuje videoklipy a záběry ze zákulisí.

U příležitosti oznámení alba vydali Evanescence nový singl "Yeah Right", tvrdší skladba, která tak nějak mapuje jejich kariéru. Posledním singlem byla spolupráce mezi frontmankou Evanescence Amy Lee, Lzzy Hale z Halestorm, Taylor Momsen z The Pretty Reckless a dalšími.

Minulý měsíc mluvila Lee v rozhovoru pro Rolling Stone o nutnosti produkovat během pandemie album "The Bitter Truth" a dodala: „Musela jsem se připoutat a soustředit se. I ve dnech, které nechci, jdu sem a přesvědčuji se: Udělejme to. Pojďme dokončit album.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments