Evanescence vydají čtvrté album na sklonku března

Na den stejně jako Suzi Quatro ohlásili své nové album i Evanescence. Nahrávka "The Bitter Truth" vznikla pod taktovkou producenta Nicka Raskulinecze, který s kapelou spolupracoval už v roce 2011. Původně však kapela chtěla, aby každá skladba měla jiného producenta, ale nakonec od tohoto záměru a pod nátlakem Covidu ustoupila.

Při tvorbě alba si pozvali řadu zajímavých hostů, kteří tvorbu této americké formace oživili. A tak se můžeme těšit na houslistku Lindsey Stirling, kterou si vybavíte už na předchozím albu "Synthesis", kytaristku a zpěvačku Lzzy Hale z rockových Halestorm, zpěvačku a herečku Taylor Momsen z The Pretty Reckless, a nebo Sharon Del Adel z holandských Within Temptation.

Novinka je tak prvním zcela novým materiálem po deseti letech a předchází ji čtveřice singlů "Wasted on You", "The Game Is Over", "Use My Voice" a "Better Without You". Album vyjde nejen na streamovacích službách a CD, ale také na vinylu. Všechny fyzické formáty, včetně limitovaného digipacku, si můžete pořídit v předprodeji třeba ve zcela novém e-shopu magazínu Spark.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments