Elton John představil nevydanou skladbu "Regimental Sgt. Zippo"

Možná se dosud nevydaná skladba z nikdy nevydaného alba hodí do dnešní doby, alespoň co se týče psychedelie, kterou nabízí. Byla stvořena v roce 1968 a byla napsána po boku jeho dlouholetého spolupracovníka Bernieho Taupina. Původně měla vyjít jako titulní skladba debutového LP zpěváka, ale nakonec neviděla denní světlo. Místo toho se Elton John rozhodl vydat "Empty Sky" o rok později.

Skladbu čerstvě sdílel na Twitteru kde dopsal: „Z alba, které nikdy nebylo…“

Nyní se tento song objeví jako titulní píseň připravované kompilace "Elton: Jewel Box", která má vyjít 13. listopadu v sestavě 4xLP, 8xCD, 3xLP a 2xLP a bude čítat na 60 nevydaných písní.

„Prohlédnout si každé období své kariéry tak podrobně jako v 'Jewel Boxu' bylo absolutní potěšení,“ vysvětlil John. „Když jsem zaslechl tyto kdysi ztracené skladby, je pro mě těžké pochopit, jak plodní jsme byli s Bernie (Taupin) v prvních dnech,“ napsal Elton John na Twitteru a závěrem dodal:

„Skladby se z nás právě vylévaly a kapela byla ve studiu prostě neuvěřitelná. Vždy se chci hýbat vpřed se vším, co dělám, a dívat se do budoucnosti, ale mít čas během tohoto uzamčení provést inventuru a vytáhnout tyto momenty z mé paměti z každé éry - to byla radost.“

Elton John - Bernie Taupin
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments